Україна | SSL сертифікат

Ни для кого не секрет, що Україна має величезний потенціал в розвитку інформаційних технологій. IT-сфера тісно пов'язана і всесвітньою мережею, в сучасній Україні відкривається всі більше проектів, пов'язаних з електронною комерцією, інтернет-магазинами, всі більше підприємств переходять від традиційного банківського обслуговування в інтернет-банкінгу (клієнтбанк).

У зв'язку з цим, як і в інших розвинених країнах, в Україні острів стало питання забезпечення безпеки при передачі даних між сервером і користувачем. При цьому зашифроване з'єднання не єдине вимога, дуже важливо підтвердитися в ідентифікації власника веб-ресурсу.

Ці питання успішно вирішує використання SSL сертифікату, що вже давно та успішно використовується для захисту сайтів, електронної пошти та інших інтернет проектів  бізнесу України. Доверіє користувачів - для розвитку бізнесу онлайн, це дуже важливо для кількості транзакцій і трафіку для ресурсу, і, відповідно, більшої успішності проекту.

Виходячи з попиту сертифікаційні центри вже сформували різні типи сертифікатів SSL в залежності від потреб користувачів. Пропонуються рішення з різним рівнем валідації - домену чи організації, з підтвердження одного або багатьох доменів, субдоменів та інші їх варіації.

Розробники софту (програмного забезпечення) в Україні використовують CodeSigning сертифікати для підпису програмного коду, в результаті чого при скачуванні програм видавець не є невідомим, а підтвердженим та визначеним.